Gold Analiz Akademi Öğrencileri

Öğrenci Görüşleri

Öğrenci Değerlendirmesi

Öğrenci Memnuniyeti
Eğitim Kalitesi
Eğitim Süresi
Eğitim Sonrası Destek
0
Mutlu Öğrenci
0
Trade Grubu

Öğrenci Görüşleri

Cennet Taze
1.Dönem Öğr.

Cennet, [11 Jan 2021 00:45:04]:
Merhabalar Atalay abi.. Benim seninle tanışmalı tam bir yıl oldu. Yatırım yaparak kazanma fikri oluştuğunda financecep uygulaması indirmiştim. Yaptığın yorumlar ve verdiğin hedeflerle 1 ay gibi kısa sürede kendini fark ettirdi. seni takip etmeye başladım ve o gün bugündür takip ediyorum.. Hayatın koşuşturmacasında teknik eğitime zaman ayıramıyordum. Senin verdiğin grafikler ve yorumlar yeterli geliyordu.. Altına vergi gelince borsaya başladık. Borsanın “B” harfi hissenin “H” harfini bilmezdim. Siz nereye bende orada devam ettim. İnişli çıkışlı geçen borsada sizin grafiklerinizi nasıl yaptığınızı merak etmeye başlamıştım.. Teknik eğitime nereden başlamalıyım ? Doğru eğitimi veren kim? sorular oluşmuştu.. Sen de kurs vereceğim deyince hemen atladım.. Aklımdaki soruların cevabı sendeydi.. Şu zaman kadar verdiğiniz bilgiler, çizdiğiniz grafikler, gruptaki tutumunuz, samimiyetiniz ve nezaketiniz güven veriyordu insana.. Sizden daha iyisi mi olacaktı..
Eğitimin ilk haftasında mumları öğrendik ve ilk hafta kurs ücretini çıkarmıştım.. Eğitiminden sonra geriye dönüp baktığımda ; En tepeden aldığım ya da arkadasından bakakaldığım hisselere mi ??? Düşüyor diye sattıklarımıza mı??? Artık grafiğe bakarken bu hisse ya da emtiya buradan alınmaz doyuma gelmiş beklemek lazım diyebiliyorsak eğitimdendir … Ben hisse diyorum ama bu eğitim hisseyle sınırlı değil.. Grafiğin olduğu her yerde: Emtiya- forex- Altın- Usd- hisse- Coin vb.. artık bu eğitimi geliştirmek bizim elimizde.. Atalay abi senin tabirince taktın kolumuza bileziği.. Yeni bir kazanç ortamı. Bu eğitimden sonra grafik bize neler diyor: Nereden alabileceğimizi?? Nereye kadar çıkabileceğini?? Nerelerde düzeltme yapılabileceğini ?? sorularının cevabını eğitimin 1. dersinden son dersine kadar işlenen konuların birleşimi bize cevap veriyor.. Eğitim bir bütün.. Atalay abi geçmişte kazandığın tecrübeleri bize de aktardığın için teşekkür ederim.. Sen kimsenin bir kuruşunun bile zararda olmasını istemiyorsun.. Herkes kazansın istiyorsunn.. Altın gibi bir kalbin var .. Allah yolunu bahtını açık etsin.. Seninle konuşmadık tanışmadık ama gönülden gönüle bir bağ vardır yaaa güvenirsin.. abi olarak benimsersin… işte öyle bir şey.

Fatma Güler
2.Dönem Öğr.

????Aynen Ömer bey, Udemy de çok kayıtlı kurs var ama özellikle canlı olmasını istediğim için ve @Atalay7 hocam gibi güvenilir bir kaynaktan teknik analiz öğrenmek için eğitime katıldım. @Atalay7 hocam eleştirilere aldırmayın. Her zaman meyve veren ağaç taşlanır. Çok şanslıyız bize vaktinizi ayırdınız. Ailenilze sevdiklerinizle sağlıklı huzurlu bir yaşam diliyorum. Lütfen bizleri de unutmayın;)

Fezai Menteşe
2.Dönem Öğr.

Hocam ne dersen arkandaız Yaş olarak ve ticaret olarak büyüğünüm Ben herzaman büyüklerimi dinledim Tek söyleyeceğim Ailen hayatında birinici öncelik olmalı herkesde buna saygı göstermeli gerisi sen ne dersen öyle olsun yanındayız herkes özgür herkesin düşüncesinde saygımız sonsuz İnan bana bir gün gelir hayatında Ailenin harici kimse kalmaz Özeline karışmak istemem ama insan derdi dinlemekle bitmez ve bizler nekadar verirsen daha fazla isteriz bu değişmez insan fıtratı çok farklıdır 30 senedir insan çalıştırıyorum nelerle karşılaşıyorsun ama hayat maalesef bu çok emeğin var bu emeğin maddiyatla asla ölçülmez kendini düşün gerisini çok takma ben eminim hepimiz senden memnunuz rahat ol ????

Ömer İşgören
2.Dönem Öğr.

Hocam yanınızdayım. Sizden bir çok şey öğrendim, sizden al sat tavsiyesi almak için eğitime katılmadım. Kendim teknik analiz öğrenerek sizin yapabileceğiniz analizleri kendim de yapabilmek amacıyla eğitime katıldım ve iyi ki katılmışım. Kendinize iyi bakınız hayatta her şey para değildir. Sağlıklı ve huzurlu bir yaşamdan daha kıymetli hiç bir şey yoktur

Hocam çok teşekkürler. Teknik analiz bilgim olmadan you tube da analiz yapanları izliyordum ancak ne konuştukları hakkında bilgi sahibi olmadığım için öylesine izliyordum şimdi dinlediğim zaman bu bir ayda mesafe kaydettiğimi görüyorum. Ancak daha yolun başındayım zamanla öğrendiklerimi kullanacağım. Çok çalışmak gerekiyor.

Ömer Uslu
2.Dönem Öğr.

Eğitim için teşekkürler hocam. Mumlar ve grafiklere baktığımda artık anlam kazanmaya başladı. Kendimizi biraz daha geliştirirsek mumlarla resim yapar dans bile ederiz evelallah. Siz teknik analizin temelini verdiniz, gayret bizden artık.

Ümit Cabar
Kripto Madenci - 1.Dönem Öğr.

En çok sevdiğim cümlelerden biri: Amel ve sözden önce ilim gelir !! Bu cümlenin ne kadar doğru olduğunu, eğitime katıldıktan sonra bir kere daha gördüm.

Emre Durmaz
1.Dönem Öğr.

 

Merhabalar; Hasan ATALAY hocamızı takribi Temmuz 2019 dan beri takip ediyorum. Hasan hocamızın ünlü mor çizgilerinden hedefleri nokta atışı tutturduğunu görünce pesini bırakmadım. Yavaş yavaş duran mevduatımı arttırmaya başladım. Piyasada para kazanmak için illaki teknik analiz bilmeniz gerekiyor. İnternetten sağdan soldan öğrenmeye çalışsamda benim için pek yeterli olmadı. Hasan hocamın eğitim vereceğini duyunca hemen eğitimi satın aldım. Şu an eğitimin 2. haftasını bitirdik. Konular süper geçiyor ve hocamızın anlatımı mükemmel konularda hiç bir şekilde boşluk kalmıyor. Daha kurs bitmeden kurs ücretinin 3 te 1 ini kazandım. Aslında bu 2 haftalık süreçte tamamını kazanabilirdim ama işlerin yoğunluğundan piyasa takibi yapamadım. Diyeceğim o iyi ki bu kursu almışım. Hasan hocamızın emeğine sağlık

 

%10 İndirimli Coin Borsası Linklerimiz